Mackie MRS10 aktiivisubwoofer - Studio- ja HIFI-subwooferit - 4MAMRS10 - 1
Mackie MRS10 aktiivisubwoofer - Studio- ja HIFI-subwooferit - 4MAMRS10 - 2
Mackie MRS10 aktiivisubwoofer - Studio- ja HIFI-subwooferit - 4MAMRS10 - 3
Mackie MRS 10 on aktiivinen 10" subwoofer, joka täydentää Mackie MR-sarjan aktiivisia studiomonitoreja.
  • Tuotekoodi: 4MAMRS10
  • Takuu: 2 vuotta
  • Paino pakattuna: 17 kg
kpl
Mackie MRS10 aktiivisubwoofer
- 10" aktiivinen subwoofer
- Tehokas ja syvä bassotoisto studiokuuntelun tueksi
- Tarkka ja todenmukainen alataajuuksien toisto
- 120 wattia A/B-luokan vahvistustehoa
- 10" lasi-aramidikomposiittikartio
- Hyllyrefleksirakenne laajennetuille alimmille taajuuksille
- Stereotulot XLR ja 6,3mm TRS
- Stereolähdöt XLR ja 6,3mm TRS
- Jakotaajuus säädettävissä 40Hz - 180Hz