Genelec 8330A SAM aktiivikaiutinpari GLM-kalibrointipaketilla ja volumesäätimellä, musta.
  • Tuotekoodi: 8330AMM-PACK
  • Takuu: 2 vuotta
  • Paino pakattuna: 14.2 kg
kpl
Genelec 8330AM SAM Bundle Pack (2399,00)
Genelec aktiivikaiutinpari GLM 4 -kalibrointipaketilla ja volumesäätimellä, musta. Erittäin kompaktissa 8330A:ssa yhdistyvät Genelecin Minimum Diffraction Enclosure (MDE™) -kotelo, Directivity Control Waveguide (DCW™) -suuntain ja virtausoptimoitu refleksiputki. Pienestä koostaan huolimatta se tuottaa suuren maksimiäänenpaineen ja laajan värittymättömän taajuusvasteen.
8330A on korvaamaton työkalu vaikeassa huoneakustiikassa. Se soveltuu erinomaisesti studio- ja jälkikäsittelykäyttöön, audiotyöasemasovelluksiin, radio- ja TV-tarkkaamokäyttöön sekä ulkotuotantosovelluksiin.
-2 kpl Genelec 8330A WM SAM aktiivikaiutinta
-väri:musta (Mystic Black)
-mukana GLM Kit kalibrointisetti (Network Adapter, Software, Measurement Microphone, USB Cable)
-mukana Genelec 9310A langallinen äänenvoimakkuussäädin GLM-järjestelmään
-Alumiinista valmistettu, DCW:llä, suojaverkoilla ja
magneettisuojauksella varustettu MDE kotelo.
-130mm:n (5") bassoelementti ja 19mm:n (0,75") diskanttielementti
-integroidut jakosuotimet ja D-luokan vahvistimet: 50W/50W